Sıkca Sorulan Sorular

Diğer

Transfer rezervasonumu rasıl yaptırabilirim?
Transfer Rezervasyonunuzu telefonda, canlı chat ekranında veya online rezervasyon formumuzu doldurarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kapora veya ön ödeme talep ediyormusunuz?
Hayır, Rezervasyon esnasında kapora veya ön ödeme talep etmiyoruz.

Ercan Havaalanında karşılama yapıyormusunuz?
Evet, Ercan havaalanında uçağınızın iniş saatine göre şirket personelimiz sizi karşılamaktadır. Karşılamayı sizin isminizin yazılı olduğu karşılam bordu ile yapıyoruz, terminal binasının dışına çıktığınızda isminizin yazılı olduğu tabelayı görüp şirket personelimizle rahatlıkla buluşabilirsiniz. Şirket personelimizi göremezseniz 0850 252 65 13 yada 0542 889 08 79 numaralı telefonlardan bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Transfer ödemesini nasıl yapabilirim?
Transfer ödemesini transfer esnasında şirket personelimize yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile mail order şeklinde veya banka havalesi yoluyla transfer ödemesini yapabilirsiniz.

Uçağım rotar yaparsa, bagaj veya muhaceret işlemleri sırasında bekleme yaşarsam sorun olurmu
Sorun olmaz, uçağınız ratar yapapsa dahi şirket personelimiz uçağınızın iniş saatine kadar sizi bekler, bagaj veya muhacerette bekleme yaşasanız dahi bizim için beklemek sorun olmaz.

Nekadar süre önceden rezervasyon yapabilirim?
Uçağınızın Ercan havaalanına iniş saatinden 1 saat öncesine kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Bizim için zaman problemi yok.

Türkiyede Kullandığımız telefon hatları orada çekiyormu?
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Türtkiye hatlarına roamming uygulanmaktadır, bu sebepten gelmeden önce hattınızı uluslar arası dolaşıma açtırmanız gerekli, burada yapacağınız görüşmeler uluslar arası görüşme tarifesi ücretlerinden faturalandırılacağı için buradaki yerel operatorlerin hatlarından almanızı tavsiye ederiz Ercan havaalanına geldiğinizde terminal binasının içerisinde Kuzey Kıbrıs Türkcell ve Telsim bayiileri vardır buradan tak konuş hazır kartlardan alabilirsiniz en azından Türkiyeden arandığınızda ücret ödememiş olursunuz.

Fatura Alabilirmiyim
Tabi, transfer esnasında şirket personelimiz, ödediğiniz transfer bedelinin karşılında fatura vermektedir