Vizyonumuz ve Hizmet Kalitemiz

Genel

Şirketimiz, Ada’nin önde gelen turizm taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Kıbrıs Transfer ailesi olarak vizyonumuz zamanında ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamiz uzun yıllar KKTC’de deneyim ve yüksek tecrübeyle en iyi şekilde ulaşım sağlayan kurumsal bir firmadır.

Kıbrıs Transfer yenilikçi ve kendini güncelleyen araç filosu ile 4 kişilik Mercedes E CLASS, 7 kişilik Mercedes Vito, 20 kişilik Mercedes Sprinter ve 50 kişilik Mercedes otobüslerle Tur – Transfer yapmaktadır. Firmamız kongre, toplantı, seminer gibi gruplarınıza şirketimiz deneyimli kaptanlarımızla güven taşımaktadır. Kıbrıs Transfer araç filosuna eklenen vip limuzin transferi siz ve sevdiklerinize premium konfor yaşatacaktır. Ayrica tüm araçlarımızda ücretsiz internet mevcuttur.

Gururluyuz, çünkü işimize karşı çok istekli ve heyecanlıyız, her geçen gün müşterilerine yeni müşteri, değerine değer, kalitesine kalite katmaktadır. Bugüne kadar servis verdiğimiz bütün yolcularımıza bizleri tercih ettikleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Heyecanımız katlanarak devam etmekte iş aşkımız sürmektedir. Yeni tanışıp taşıyacağımız misafirlerimizi ise yine sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Kıbrıs Transfer in deneyimli ve sınıfında bir numara profesyonel kokartlı rehberlerle ada da olduğunuz süre boyunca tur hizmetini en güzel şekilde vermektedir. Girne, Lefkoşa, Güzelyurt, Magosa ve Karpaz bölgelerine günübirlik tur ve gezilerimizle bulunmaktadır, gezi esnasında tarihi turistik yerleri görebilir, alışveriş yapabilir, mükemmel Kıbrıs’a özgü yemeklerden yiyebilirsiniz. Kıbrıs Transfer in bugüne kadar ki tüm müşterilerine bizleri tercih ettikleri için yine sonsuz teşekkürler sunar, misafirlerimizin tümüne sevdikleri ile mutlu tatiller ve kazasız belasız hayırlı yolculuklar dileriz.